Lisa meem

Privaatsus

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Skunk.ee on meediaettevõtte Lugejakiri OÜ osa.

Selle privaatsuspoliitikaga seotud teenused pakuvad meie Kasutajatele erinevaid viise, kuidas luua, jagada ja avastada parimat ja naljakamat sisu.

Kui kasutate neid teenuseid, jagate meiega teavet. Me tahame selgelt selgitada, millist teavet me kogume, miks me seda kogume, kuidas seda me kasutame, kellega me seda jagame, ja juhtimismehhanisme, mille abil saate teavet oma juurdepääsu, värskendamise ja kustutamise kohta.

Sellepärast oleme kirjutanud käesoleva Privaatsuspoliitika. Poliitika on püütud kirja panna võimalikult lihtsas keeles, et seda oleks kõigil lihtne mõista. Kui teil on meie privaatsuspoliitikaga seoses mingeid küsimusi, võtke meiega ühendust.

Info kogumine

Me kogume infot alljärgnevalt:

 • Teave, mille Kasutajad ise annavad meile
 • Teave, mida saame, kui Kasutajad meie teenuseid kasutavad
 • Teave, mida me saame kolmandatelt osapooltelt

Kuidas me kogume teavet

Teave, mille Kasutajad ise annavad meile

Kui kasutate meie teenuseid, kogume teavet, mida te ise soovite meiega jagada. Näiteks enamik meie teenustest nõuavad teie põhilise Skunk.ee konto seadistamist, seega peame koguma mõned teie jaoks olulised andmed, näiteks: teie valitud ainulaadne kasutajanimi, parool, e-posti aadress. Kui soovite, et teised saaksid teid leida, võime paluda ka lisateavet, mis on meie teenustes avalikult nähtav, näiteks profiilipilt, nimi või muu identifitseeritav teave. Meie muud teenused, näiteks kaubandustooted, võivad samuti nõuda, et esitaksite meile deebetkaardi või krediitkaardi numbri ja sellega seotud konto teabe.

Selle infokogumi alla kuuluvad näiteks ka teie poolt loodud ja üleslaaditud kommentaarid ja postitused. Pidage meeles, et üleslaaditud postitused ja kommentaarid on avalikult nähtavad ning neid saab alati salvestada ja kopeerida väljaspool meie teenuseid. Ärge jagage sisu, mida keegi ei soovi salvestada või jagada. Kui te võtate meiega ühendust või suhtlete meiega ühelgi teisel viisil, siis kogume ka seda teavet.

Teave, mida me saame, kui Kasutajad meie teenuseid kasutavad

Kui kasutate meie teenuseid, kogume teavet selle kohta, milliseid teenuseid te kasutate ja kuidas neid teenuseid kasutate. Näiteks võime teada, millist sektsiooni või postitust lugesite ja kuidas seda lugesite (lauaarvuti, mobiilibrauser või mobiilirakendus). Siin on üksikasjalikum selgitus teabe kohta, mida kogume, kui kasutate meie teenuseid:

Kasutusinfo. Me kogume teavet tegevuse kohta meie teenuste kaudu. Näiteks:

 • Kuidas suhtlete meie teenustega, näiteks milliseid jaotisi te vaatate, mida otsite, milliseid postitusi ja kommentaare üles laadite või milliseid postitusi ja kommentaare olete eelistanud või vähendanud.

Sisuteave. Me kogume teie teenustes loodud sisu. Näiteks:

 • Teie üleslaaditud pildid, videod ja tekst

Samuti kogume teavet teie loodud sisu kohta. Näiteks:

 • Kui olete sisu loonud
 • Kus olete sisu loonud
 • Kuidas olete sisu loonud, näiteks seadmeinfo.

Samuti kogume teavet selle kohta, kuidas teised kasutajad suhtlevad teie sisuga. Näiteks:

 • Postituste laikimine või üleshindamine
 • Kommentaarid ja erinevate kommentaaride hindamine

Seadme teave. Me kogume teavet teie kasutatavate seadmete ja nende kohta. Näiteks:

 • Teave riistvara ja tarkvara kohta, näiteks riistvaraline mudel, operatsioonisüsteemi versioon, seadme mälu, reklaamide identifikaatorid, ainulaadsed rakenduste identifikaatorid, ainulaadsed seadmete identifikaatorid ja keel.
 • Teave traadita ja mobiilsidevõrgu ühenduste kohta, näiteks teie võrguühenduse tüüp.

Kaamera ja fotod. Mõned meie teenused nõuavad, et me koguksime infot teie seadmete kaamera ja fotode kohta. Näiteks ei saa te oma kaamera pilte ja videoid üles laadida, kui me ei pääse teie kaamerale ega meediumikogule juurde.

Asukohateave. Kui kasutate meie teenuseid, võime koguda teavet teie asukoha kohta. Teie loal võime koguda ka teie täpset asukohta puudutavat teavet, kasutades GPS-i, traadita võrke ja WiFi-võrke sisaldavaid meetodeid.

Küpsiste ja muude tehnoloogiate kogutud teave. Meie tegevuse, brauseri ja seadme kohta teabe kogumiseks võime kasutada küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, nagu veebimajakad, veebi salvestamine ja ainulaadsed reklaamide identifikaatorid. Me võime neid tehnoloogiaid kasutada teabe kogumiseks, kui suhtlete meie partnerite kaudu pakutavate teenustega, näiteks reklaami ja kaubanduse funktsioonidega. Enamik veebibrauseritest on seadistatud vaikimisi küpsised vastu võtma. Küpsistega nõustumine või mittenõustumine on teie otsus, kuid nendest keeldumine võib mõjutada meie teenindusfunktsiooni ja kättesaadavust.

Logiteave. Samuti kogume logiteavet, kui kasutate meie teenuseid. Näiteks:

 • üksikasjad selle kohta, kuidas olete meie teenuseid kasutanud.
 • Seadme teave, näiteks veebibrauseri tüüp ja keel.
 • Juurdepääsuaeg.
 • Vaadatud lehed ja sisu.
 • IP-aadress.
 • Küpsiste või muude tehnoloogiatega seotud identifikaatorid, mis võivad teie seadet või brauserit üheselt identifitseerida.
 • Leheküljed, mida külastasite enne või pärast meie veebisaidi külastamist või meie teenuse kasutamist.

Kolmandatelt isikutelt kogutud teave

Võime koguda teavet meie tütarettevõtetest ja kolmandatelt isikutest. Näiteks:

 • Kui kasutate oma Google’i või Facebooki kontot, et registreeruda või meie teenustesse sisse logida, võime me saada teavet, et saaksite oma Skunk.ee kontot luua või sellele juurde pääseda.
 • Kui suhtlete mõne meie reklaamijaga, võivad nad jagada meiega teavet, et aidata reklaami toimivust sihtida või mõõta.

Kuidas me kasutame teavet

Me kasutame teie teavet, et pakkuda teile parimaid tooteid ja teenuseid, mida saame edasi ehitada ja täiustada. Siin me kasutame seda teavet:

 • Et arendada, säilitada, täiustada, tarnida ja kaitsta meie tooteid ja teenuseid.
 • Et jälgida ja analüüsida meie toodete ja teenuste suundumusi ja kasutusviise;
 • Et saata teile infot ka e-postiga. Näideteks on e-posti kasutamine tugiteenustele vastamiseks või teabe jagamiseks meie toodete, teenuste ja sooduspakkumiste kohta, mis meie arvates võivad teile huvi pakkuda.
 • Et isikupärastada meie teenuseid, näidates teile paremat ja asjakohasemat sisu.
 • Et pakkuda reklaami sihtimist ja mõõtmist, sealhulgas asjakohaste reklaamide kuvamiseks oma täpset asukohateavet.
 • Et tugevdada meie toodete ja teenuste ohutust ja turvalisust.
 • Et kontrollida teie identiteeti ja vältida pettust või muud volitamata ja ebaseaduslikku tegevust.
 • Et kasutage meie poolt kogutud teavet ja küpsiseid, et parandada meie teenuseid ja tooteid.
 • Et rakendada meie teenusetingimusi, eeskirju ja muid kasutuspõhimõtteid.

Kuidas me jagame teavet

Võime teie teavet jagada järgmistel viisidel:

Teiste Skunk.ee kasutajatega. Me võime jagada teavet teiste Skunk.ee kasutajatega. Näiteks:

 • Teavet teie kohta, näiteks teie nimi, kasutajanimi ja profiilifailid.
 • Teie üleslaaditud teave, näiteks piltide või videote postitused.
 • Teave selle kohta, kuidas te meie teenustega suhtlesite, näiteks teie salvestatud sisu, teie postitatud kommentaare ja sisu, mida olete hinnanud.

Kõigi Skunk.ee kasutajate, meie äripartnerite ja üldsusega. Me võime jagada teavet kõigi Skunk.ee kasutajate, meie äripartnerite ja üldsusega. Näiteks::

 • Avalik teave nagu teie nimi, kasutajanimi ja profiili pildid.
 • Sisu esildised ja salvestatud sisu seatakse kõigile nähtavaks.
 • Sisu meie teenustest, mida jagate teiste teenustega, näiteks Facebook või Pinterest.

Meie partneritega. Me võime jagada teavet Lugejakiri OÜ ettevõtete gruppi kuuluvate üksustega.

Kolmandate isikutega. Võime teie teavet jagada kolmandate isikutega. Näiteks:

 • teenusepakkujatega. Võime teiega teavet jagada teenusepakkujatega, kes meie nimel teenuseid osutavad.
 • äripartneritega. Me võime teiega jagada teavet äripartnerite kohta, kes pakuvad teenuseid ja funktsioone.
 • Kolmandatele isikutele õiguslikel põhjustel. Me võime teie kohta teavet jagada, kui mõistlikult usume, et teabe avalikustamine on vajalik. Näiteks:

o täita mis tahes kehtivat kohtumenetlust, valitsuse taotlust või kohaldatavat seadust, reeglit või eeskirja;

o Üldtingimuste rikkumiste uurimine, jõustamine või parandamine

o Skunk.ee, meie kasutajate või teiste inimeste turvalisuse, õiguste ja vara kaitseks.

o pettuste või julgeolekuküsimuste või murede avastamiseks ja lahendamiseks;

 • Kolmandate osapooltega ühinemise korral või omandamise osana. Kui Lugejakiri OÜ (ja Skunk.ee) osaleb mõne teise ettevõtte ühinemisel, vara müümisel, finantseerimisel, likvideerimisel, pankrotistumisel või kogu ettevõtte või selle osa omandamisel teisele ettevõttele, võime jagada teie teavet ettevõtetega enne tehingut, selle ajal ja pärast seda.

Samuti võime kolmandate osapooltega, näiteks reklaamijatega, jagada agregeeritud, isiklikult tuvastamata või kustutamata teavet.

Kolmanda osapoole sisu ja integratsioon

Meie teenused võivad sisaldada kolmandate osapoolte linke ja otsingutulemusi, hõlmata kolmanda osapoole integreerumist või pakkuda ühist kaubamärki või kolmanda osapoole kaubamärki teenindavat teenust. Nende linkide, kolmanda osapoole integreerumise ja kaubamärgiga või kolmandate isikute kaubamärgiga teenuste kaudu saadate teavet, sealhulgas isiklikke andmeid, otse kolmandale osapoolele, meile või mõlemale. Te tunnistate ja nõustute, et me ei vastuta selle eest, kuidas need kolmandad osapooled teie teavet koguvad või kasutavad. Soovitame teil vaadata iga kolmanda osapoole teenust, mida külastate või kasutate, selle privaatsuspõhimõtteid, sealhulgas nende kolmandate isikute omi, kellega suhtlete meie teenuste kaudu.

Analüütika ja reklaamiteenused

Teiste poolt pakutav

Võime lasta teistel ettevõtetel kasutada meie teenustes küpsiseid, veebimajakaid ja sarnaseid tehnoloogiaid. Need ettevõtted võivad koguda teavet selle kohta, kuidas te meie teenuseid aja jooksul kasutat, ning ühendada see teiste teenuste ja ettevõtete sarnase teabega. Seda teavet võib muuhulgas kasutada andmete analüüsimiseks ja jälgimiseks, teatud sisu populaarsuse kindlaksmääramiseks ja veebivestluse jaoks.

Mõned ettevõtted, sealhulgas meie sidusettevõtted, võivad kasutada oma teenustest kogutud teavet reklaamide toimivuse mõõtmiseks ja asjakohasemate reklaamide pakkumiseks, sealhulgas kolmandate osapoolte veebisaitidel ja rakendustes.

Meie poolt pakutud

Me võime koguda teavet teie tegevuse kohta kolmandate osapoolte teenustes, mis kasutavad meie poolt pakutavaid küpsiseid ja muid tehnoloogiaid. Me kasutame seda teavet, et parandada oma kasutajate kogemusi meie teenustega suhtlemisel ja parandada oma reklaamiteenuseid, sealhulgas mõõta reklaamide toimivust ja kuvada asjakohaseid reklaame.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Skunk.ee salvestab teie teabe, teie postitused ja üleslaaditud kommentaarid teatud aja jooksul. Näiteks:

 • Me salvestame teie põhiteabe, sealhulgas teie nime, kasutajanime ja e-posti aadressi, kuni te palute meil need kustutada
 • Me kogume ja uuendame pidevalt teavet, mis teile meeldib või mis teile ei meeldi, et saaksime teile pakkuda asjakohasemaid andmeid, asjakohasemaid reklaame ja paremat kasutajakogemust.

Kui otsustate Skunk.ee kasutamise lõpetada, võite paluda meil oma konto kustutada.

Teie andmete säilitamiseks võivad olla siiski juriidilised nõuded. Võimalik, et peame peatama need kustutusmeetodid, kui seda nõutakse näiteks käimasoleva kohtuprotsessi raames.

Samuti peame võib-olla säilitama teatud teabe varukoopia piiratud aja jooksul või seaduse järgi.

Kontroll teie teabe üle

Skunk.ee-le on teie privaatsus tähtis. Me tahame, et teil oleks võimalik kontrollida teie poolt antud teavet, mida me kasutame, ja seda teavet, mida me hoiame. Need on meie tööriistad, mille abil saate oma teavet juhtida:

 • Saate taotleda, et teie andmed saadetaks teile. Selleks tuleb ühendust võtta e-posti teel.
 • Õiguste eemaldamine. Kui nõustute andma meile oma teavet, saate oma meelt igal ajal muuta, muutes seadeid oma seadetes. Kui eemaldate loa, võivad teatud teenused mõjutada saada ja võivad osa funktsioone kaotada.
 • Kustutamine. Loodame, et jääte Skunk.ee lehe kasutajaks kogu eluks, kuid kui soovite oma kontot kustutada, võtke meiega ühendust.

Kasutajad Euroopa Liidus ja Euroopa Majanduspiirkonnas

Kui olete kasutaja Euroopa Liidus või Euroopa Majanduspiirkonnas, pidage meeles, et Skunk.ee on teie andmete vastutav töötleja. Siin on lisateavet, mida me sooviksime jagada:

Teabe kasutamise alused

Teie riik lubab meil kasutada teie isiklikke andmeid, kui teatud tingimused on täidetud.

Neid tingimusi nimetatakse õiguslikuks aluseks. Skunk.ee-s toetume ühele järgmistest alustest:

 • Leping. Me võime teie teavet kasutada, kuna olete sõlminud meiega kokkuleppe.
 • Õigustatud huvi. Me võime teie teavet kasutada, kui meil või kolmandal isikul on õigustatud huvi. Näiteks kasutame teavet meie teenuste pakkumiseks, hooldamiseks ja täiustamiseks. See hõlmab teie konto kaitsmist, postituste ja kommentaaride üleslaadimist, klienditoe pakkumist ja parima sisu kuvamist. Enamik neist teenustest on tasuta. Me võime kasutada seda teavet, et näidata teile asjakohaseid reklaame. Usume, et õigustatud huvi ei ületa teie õigust privaatsusele.
 • Nõusolek. Võime paluda teie nõusolekut kasutada teie teavet konkreetsetel eesmärkidel. Kui me seda teeme, tagame, et võite oma nõusoleku tühistada meie teenustes või teie seadme õiguste kaudu igal ajal. Isegi kui me ei tugine teie teabe kasutamiseks nõusolekule, võime paluda teil luba pääseda juurde sellistele andmetele nagu teie asukoht.
 • Juriidiline kohustus. Me võime teie isikuandmeid kasutada, kui me peame seadust järgima, näiteks käimasolevate kohtuprotsesside jaoks.

Teie õigus vaidlustada info kasutamist

Teil on õigus vaidlustada meie kogutud teabe kasutamist. Mõne teabe puhul oleme andnud sulle võimaluse oma andmed kustutada, kui te ei soovi, et me seda enam säilitaksime või töötleme.

Kui leiate muud liiki teavet, mida te ei nõustu meiega jagama, võtke meiega ühendust.

Teie õigus kaevata

Kui olete ELis või EMPs ja teil on kaebus, saate esitada oma kaebuse teie liikmesriikide järelevalveasutusele.

Lapsed

Meie teenused ei ole mõeldud alla 14-aastastele inimestele. Me ei võta teadlikult isikuandmeid alla 14-aastastelt isikutelt.

Privaatsuspoliitika muudatused

Me võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt muuta. Kui me teeme seda, anname teile teada, teavitades teid ühel või teisel viisil.

Kui soovite esitada kaebuse või soovite mingil muul moel teada enda andmete kasutamist või selle kasutamisega seotud infot, võtke meiega ühendust e-posti aadressil: skunk@skunk.ee